درباره ما


در کتابکت آب را از سرچشمه بنوشید

تا به حال چند بار پشت دست‌تان را داغ کرده‌اید تا در کارهای تیمی هیچ مشارکتی نداشته باشید؟ تیمی که در آن هر کس ساز خودش را می‌زند، همه می‌خواهند حرف خودشان شود، کارها نصفه و نیمه انجام شده و اصلا بلبشویی است که بیا و ببین!!

اگر مدیر هستید چطور؟ چقدر با کارکنانتان به مشکل می‌خورید؟ مشکل اینکه کارها سر موقع انجام نمی‌شوند، کارکنان به اندازه شما نگران کار نبوده و دل به کار نمی‌دهند، و گاهی هم یک فرصت کاری بهتر پیدا کرده و دستتان را توی پوست گردو می‌گذارند و میروند!

شما بعنوان کارمند و یکی از کارکنان یک سازمان چقدر از دست مدیر یا رئیستان حرص می‌خورید؟ اندازه کوه از شما کار می‌خواهد و آخر هم تلاش‌هایتان به چشمش نمی‌آید، مکرر از انجام نشدن به موقع و با کیفیت کار شکوه می‌کند و نظر درستی برای بهبود کارها هم به شما نمی‌دهد؟!

تا به حال چند بار خواسته‌اید چیزی را بفروشید اما مشتری خودتان را پیدا نکرده‌اید؟ در این جامعه واقعی یا دیجیتال بزرگ، چقدر خواسته‌اید از هنرتان پول در بیارید یا محصولات و خدمات‌تان را به دست افراد بیشتری برسانید و نتوانسته‌اید؟

همه ما مسائلی از این دست را یا تجربه کرده‌ یا دور و برمان دیده‌ایم و فکر می‌کنیم که باید همچنان هم تجربه‌شان کنیم تا یاد بگیریم. اما در واقع با این روش ممکن است به جایی نرسیم و روزبه‌روز فرسوده‌تر شده یا خیلی دیر برسیم. اگر از آن دست افرادی هستید که می‌خواهند همه‌چیز خودبه‌خود درست شود و بیشتر از دیگران انتظار دارند اوضاع را برایشان روبه‌راه کنند، ممکن است مجبور شوید مدت‌ها در این وضعیت برزخی دست‌وپا زده و تجربه کسب کنید. اما اگر از آن دست افرادی هستید که دوست دارید اوضاع خودتان، اطرافیانتانن، کسب و کار و حرفه‌تان را بهتر کنید، ما برایتان یک آبراهه کوچک به حد توانمان باز کرده‌ایم.

خیلی از اوقات یکی از موانع اصلی برای بهتر کردن اوضاع شخصی و حرفه‌ای ما این است که به راهنما و مشاور متخصص در حوزه‌ای که به مشکل برخورده‌ایم دسترسی نداریم و در نتیجه اصلا نمی‌دانیم مشکل از کجا ایجاد شده و برای برطرف‌کردنش باید چه کنیم.

ما در کتابکت سعیمان همیشه این بوده است که آب را از سرچشمه برایتان تهیه کنیم. میان‌بر زده‌ایم به کتاب‌های جدید، حرفه‌ای و پرفروش آمازون که همگی آنها در این دو سه سال اخیر پرفروش هم بوده‌اند. آنها را یکی یکی بررسی کرده‌، خوب‌ترین‌هایش را تهیه، خلاصه و ترجمه کرده‌ و در بستری نسبتا راحت برای شما آماده کرده‌ایم. این کاری بوده است که از دست ما برمی‌آمده تا با خواندنش خودمان هم دید بهتری در دنیای در حال تغییر هرروز پیدا کنیم و حال خودمان و کارهایمان را هم بهتر کنیم. از این به بعد خواندن و به کار بستنش با شما، فقط یک خواهش از شما داریم. اگر پیشنهادی برای بهبود کار ما یا بهبود کتابی از ما دارید، حتما با راه‌‌های ارتباطی ما در بخش تماس با ما، با ما در ارتباط شوید که برای ما شنیدن از شما بسیار خوشایند است.

اعضای تیم